ویژگی های booking.com


 

نظرات کاربران

 

يکي از ويژگي هاي بارز و پر اهميت booking.com نظرات و پيشنهادات کاربران درباره ي مکان هاي اقامتي و فرصت هاي گردشگري در سراسر جهان است

 اين نظرات مي توانند قبل از رزرو هتل به شما اطلاعات خوبي بدهد و چنان تاثير گذار هستند که مي توانند شما را از رزرو هتلي که قبلا انتخاب کرده بوديد بازدارند و شما هتلي ديگري را انتخاب کنيد.

 

 

booking.com سياست هاي خوبي را براي گذاشتن نظر در وب سايت اش اعمال مي کند تا نظرات واقعي در سايت درج شود و کاربران بتوانند انتخاب بهتر و مطمئن تري را داشته باشند.

 

 

تغيير واحد پول

 

 

 

در بالاي صفحات سايت، گزينه اي به نام CURRENCY‌ وجود دارد که با انتخاب آن، مي توانيد واحد پول مورد نظر را انتخاب تا هزينه ها بر اساس واحد پول دلخواهتان به نمايش در آيد.

 

 واحد پول اکثر کشور هاي دنيا در اين بخش ارائه شده است. شما مي توانيد با تغيير واحد پول هزينه هتل ها را با واحد دلخواهتان مشاهده کنيد، اما پرداخت هزينه هتل معمولا از طريق credit card و يا به صورت نقدي در هتل صورت مي گيرد.

 

 

عضويت در سايت booking.com

 

 

با عضويت در سايت booking.com مي تواندي نظرات خود را با کاربران به اشتراک بگذاريد و از امتياز کاربران به نظرتان مطلع شويد.

براي عضويت و تشکيل پروفايل مي توانيد به طور مستقيم از طريق اکانت گوگل يا فيس بوک ثبت نام کنيد

 در صورتي که اکانت هاي مذکور را نداريد کافي است يک ايميل معتبر وارد کنيد و پس از تاييد ايميل خود به عضويت بوکينگ دات کام در بياييد و رزرو هتل از سايت booking داشته باشيد

 

 

پس از عضويت مي توانيد در بخش MY LIST خدمات مورد علاقه اتان را ذخيره کنيد تا در هر زماني که بخواهيد بتوانيد به راحتي به آنها دسترسي داشته باشيد

 

 ذخيره کردن اطلاعات هتل ها، به اشتراک گذاشتن علايقتان با دوستانتان از فوايد بخش MY LIST وب سايت بوکينگ دات کام است

 

 

امکانات سايت booking.com در يک نگاه

 

    امکان رزرو هتل در سراسر جهان

    امکان تغيير تاريخ رزرو هتل

    امکان ويرايش اطلاعات مسافر

    درخواست غذا پس از ثبت هتل

    امکان تغيير اتاق هتل پس از رزرو

    امکان به تعويق انداختن تاريخ خروج از هتل

    امکان لغو رزرو هتل

    درخواست تخت اضافي

 

خدمات مهاجرت و خدمات تور

تور مراکش

تور بالی

گردشگری
خدمات سفر ،خدمات حمل و نقل

بدروم ،تور بدروم ، سفر به بدروم