مهاجرت به کانادا از طریق تخصص

 

روش تخصصي يكي از راه هاي دريافت اقامت كانادا براي افراد متخصص مي باشد. مهاجرت به کانادا از طريق تخصص خود به دو گروه اصلي متخصصين فني با مدارك فني ديپلم و فوق ديپلم و متخصصين با مدرك كارشناسي و كارشناسي ارشد و دكترا مي باشد.

 

هر يك از راههاي فوق را مي توان از طريق دولت مركزي ويا يكي از ايالت ها به انجام رساند.

 

ايالت كبك کانادا مانند هميشه براي خود سيستم جذب متخصصين جداگانه دارد.

 

مهاجرت نيروي متخصص به کانادا

 

نيروهاي متخصص و حرفه اي خارجي به شدت در کانادا مورد نياز هستند.

 

يکي از اهداف برنامه هاي مهاجرتي کانادا استقبال از تازه وارديني است که به رشد و توسعه ي اقتصادي اين کشور کمک مي نمايند. در نتيجه نيروهاي متخصصي که به طور دائمي در کانادا اقامت داشته باشند براي اقتصاد کشور و قدرت نيروي کار آن بسيار مثمر ثمر خواهند بود.

 

درخواست کنندگان موفق برنامه هاي مهاجرت به کانادا نيروي متخصص ويزاي دائمي دريافت خواهند کرد که اين ويزا به درخواست کننده اين امکان را مي دهد تا همراه خانواده اش به کانادا مهاجرت نمايد.

 

شما به عنوان نيروي متخصص و حرفه اي بايد موارد زيادي را در نظر داشته باشيد. براي مثال مي توانيد از طريق برنامه ي نيروي متخصص فدرال کانادا اقدام کنيد يا در صورتي که مي دانيد قصد اقامت در کدام قلمرو يا استان را داريد، مي توانيد از طريق يکي از برنامه هاي استاني اقدام نماييد. برنامه هاي مختلف مهاجرتي نيروي متخصص در زير آورده شده است:

 

    برنامه ي نيروي متخصص فدرال: اين برنامه مناسب افرادي است که تجربه ي کاري مشخصي دارند و مي خواهند در هر استاني از کانادا به غير از کبک اقامت داشته باشند.

    برنامه ي نيروي متخصص کبک: افرادي که قصد مهاجرت به کبک را دارند مي توانند براي اين برنامه اقدام نمايند.

    برنامه ي نيروي متخصص استاني (PNPs): اکثر قلمروها و استان ها برنامه هاي خاص نيروي متخصص خود را دارند و افرادي که قصد اقامت در منطقه و استاني خاص در کانادا را دارند مي توانند از اين طريق اقدام کنند. اين برنامه هاي مهاجرتي سريع السير، امکان دريافت مدارک استاني را به کانديداها مي دهد. در اکثر موارد داشتن اين مدارک استاني باعث مي شوند تا کانديداها مهاجرت سريع تري را نسبت به ديگر برنامه هاي مهاجرتي داشته باشند.

 

بسياري از کارفرماهاي کانادايي به دنبال نيروهاي متخصص کانادايي هستند تا در اسرع وقت به نيروي کاري خود اضافه کنند. چنانچه شما از يک کارفرماي کانادايي دعوت به کار داشته باشيد، به سرعت براي مهاجرت به کانادا واجد شرايط خواهيد شد و مهاجرت سريع تري را تجربه خواهيد کرد.

خدمات مهاجرت و خدمات تور

تور مراکش

تور بالی

گردشگری
خدمات سفر ،خدمات حمل و نقل

بدروم ،تور بدروم ، سفر به بدروم