هتل پارس شیراز

هتل پارس شيراز**5 ستاره** توسط آقاي اسدالله بخشي در سال ١٣٨١افتتاح گرديد.هتل پارس شيراز یکی از زيباترين هتل های جنوب کشور واقع شده در خیابان کریمخان زند شيراز با فاصله زمانی 20 دقیقه از فرودگاه بین المللی،45 دقیقه تا تخت جمشيد ،10 دقیقه تا آرامگاه سعدی شيراز و مجموعه کریمخانی و 5 دقیقه تا آرامگاه حافظ شيراز قرار گرفته است….هتل بین المللی پارس دارای دو برج ساختماني می باشد.که داراي 188 اتاق آماده پذیرایی از مهمانان داخلی و خارجی است.تمام اتاقهاي هتل مجهز به سيستم قفل الکترونيکي ، سرويس بهداشتي ، تلويزيون مجهز به امکانات دريافت کانالهاي ماهواره اي و 5 شبکه تلويزيون محلي ودر صورت تمايل شما مجهز به کامپيوتر با امکان دسترسي به اينترنت مي باشد.
رستوران لوتوس هتل در محيطي بسيار زيبا و در طبقه 13هتل واقع شده که از همه طرف مناظر زيباي شهر شيراز قابل مشاهده است. رستوران گل سرخ نيز در محيطي ديدني با انواع غذاهاي مختلف پذيراي ميهمانان هتل است. کافي شاپ پامچال و ترياي آبشار در مدت 24 ساعت آماده سرويس دهي مي باشد و همچنين هتل به صورت شبانه روزي در خدمت ميهمانان گرامي مي باشد. هتل داراي دو سالن مرواريد و زمرد براي انواع سمينارها ، کنفرانسها و مجالس مختلف مي باشد و سالن برليان براي برگزاري ميتينگهاي مختلف و ميهماني هاي خصوصي در نظر گرفته شده است . مجموعه استخر ، سوناهاي خشک و بخار و جکوزي هتل در نوع خود بي نظير بوده و در محيطي با طراحي بسيار زيبا ، رويائي و دل انگيز همراه با بوفه و انواع نوشيدنيها و مجهز به وسايل ورزشي وبدنسازي و سالن ماساژ آماده ارائه خدمات به خانمها و آقايان مي باشد.
هتل بین المللی پارس شیراز در قلب شهر شیراز با امکانات رفاهی عالی اقامت خوشی را برای مسافران فراهم نموده است . هتل پارس شیراز یکی از مجلل ترین هتل های جنوب کشور می باشد. سونا و استخر هتل پارس شیراز در نوع خود بی نظير بوده و برای خانمها و آقايان قابل استفاده می باشد .
آدرس هتل : استان فارس ، شيراز، بلوار زند، هتل پارس شیراز
خدمات :
هتل پارس شیراز برای هر چه بهتر بر گزار شدن همايشها و کنفرانسها، دو سالن مرواريد و زمرد را با تجهيزات کامل صوتی، تصويری که هرکدام با گنجايش 250 نفر آماده ارائه خدمات می باشند، مهيا نموده است.
همچنين سالن برليان هتل پارس برای برگزاری ميتينگهای مختلف و مجالس خصوصی در نظر گرفته شده است که محيطی آرام و با امکانات کامل را در اختيار شما قرار می دهد در مجاورت سالنهای کنفرانس، سالن عقد با محيطی دلنشين و به ياد ماندنی جهت محافل و رسومات عقد و ازدواج زوجهای جوان فراهم آمده است. کافی نت هتل پارس در تمام مدت آماده سرويس دهی بوده و چنانچه ميهمانان در اتاق تقاضا داشته باشند، دستگاه کامپيوتر مستقل با امکان دسترسی به شبکه جهانی اينترنت در اختيار آنان می باشد. تاکسی سرويس هتل پارس شیراز با سرويسهای شخصی و اتوبوسهای مجهز کولردار و با امکانات کامل آماده ارائه خدمات شبانه روزی به ميهمانان گرامی ميباشد.
همچنين لباسشوئی هتل پارس شیراز آماده ارائه خدمات شبانه روزی به مسافران عزيز می باشد.
مجموعه استخر، سوناهای خشک و بخار، جکوزی در محيطی با طراحی بسيار زيبا، رويائی و دل انگيز همراه با بوفه و انواع نوشيدنيها و مجهز به وسايل ورزشی وبدنسازی و سالن ماساژ آماده ارائه خدمات می باشد. سالن بيليارد و بولينگ هتل پارس شیراز در آينده نزديک بهره برداری شده و آماده ارائه خدمات می باشد.
هتل پارس شیراز دارای دو برج مشتمل بر 186 اتاق، سوئیت، رویال سوئیت و آپارتمان می باشد. تمام اتاقهای هتل پارس مجهز به سيستم قفل الکترونيکی، سرويس بهداشتی، تلويزيون مجهز به امکانات دريافت کانالهای ماهواره ای و 5 شبکه تلويزيون محلی ودر صورت تمايل شما مجهز به کامپيوتر با امکان دسترسی به اينترنت می باشد. اتاقهای هتل پارس شیراز شامل اتاقهای يکنفره (Twin) ، دونفره (Double) و سوئيت می باشد. در برج شماره 1، اتاقهای هتل پارس در طبقات4 تا 9 واقع شده اند که شامل اتاقهای يک نفره و دو نفره بوده و طبقات 10 و 11 هر کدام با 7 سوئيت، که محيطی آرام، مرفه و با منظره ای زيبا از شهر شيراز آماده ارائه خدمات به ميهمانان گرامی هتل پارس می باشد. برج شماره 2 که علاوه بر اتاقها و سوئيتها شامل دستگاههای هتل آپارتمان است که محيطی بسيار راحت و بی نظير را برای شما به ارمغان می آورد، در آينده بهره برداری می شود.
هتل دارای پارکینگ با ظرفیت 70 خودرو میباشد .
خدمات ویژه :
سرویس جهت معلولین و جانبازان: رمپ و ویلچر موجود می باشد.